Yhteystiedot

Widni
Valokaari 8
00750 Helsinki

Valokaari 8:n aluekartta

Puhelin: +358 9 7518 0500
Sähköposti: info@widni.fi

Y-tunnus: 2591410-8

Aukioloajat

Ma-pe klo 8-16 (juhlapyhien aattoina klo 8-13)

Yhteyshenkilöt

Asiakaspalvelu

Raimo Havia
Asiakaspalvelu
+358 9 7518 0528
raimo.havia@widni.fi

Tekninen myynti - Widni

Patrik Jensén
Myynti
+358 9 7518 0557
+358 400 729 695
patrik.jensen@widni.fi

Tuotteet: Laminaatit ja hunajakennot, Liimaustekniikka ja pinnoitteet

Roy Kreander
Myynti
+358 9 7518 0523
+358 50 3707 002
roy.kreander@widni.fi

Tuotteet: Valot, Hiekoituslaitteet, Lumiketjut

Risto Malm
Myynti
+358 9 7518 0522
+358 40 5533 162
risto.malm@widni.fi

Tuotteet: Kaasujouset, Lämmitys ja ilmastointi, Tiivisteet

Olli-Pekka Räsänen
Myynti
+358 9 7518 0519
+358 40 1618 225
olli-pekka.rasanen@widni.fi

Tuotteet: Päällirakennetuotteet

Tomi Sinkkonen
Myynti ja tekninen tuki, liimaustekniikka
+358 9 7518 0525
+358 40 5539 394
tomi.sinkkonen@widni.fi

Tuotteet: Liimaustekniikka ja pinnoitteet

Markku Tiikkainen
Myynti
+358 9 7518 0515
+358 40 5544 515
markku.tiikkainen@widni.fi

Tuotteet: Kahvat, lukot ja salvat, Saranat, Suodattimet

Sami Venho
Myynti ja osto
+358 9 7518 0529
+358 50 5680 716
sami.venho@widni.fi

Tuotteet: Valot, Hiekoituslaitteet, Lumiketjut

Jari Mesimäki
Toimitusjohtaja
+358 9 7518 0510
jari.mesimaki@widni.fi

Tekninen myynti - Widni Baltic

Alar Lukmaa
Aluepäällikkö, Baltia ja Venäjä
+358 9 7518 0524
alar.lukmaa@widni.fi

Virko Eigo
Myynti, Baltia
+372 6 532 431
virko.eigo@widnibaltic.ee

Rainis Adams
Myynti/logistiikka, Baltia
+372 6 532 430
rainis.adams@widnibaltic.ee

Osto ja logistiikka

Tanja Keiho
Osto ja logistiikka
+358 9 7518 0514
tanja.keiho@widni.fi

Sami Venho
Myynti ja osto
+358 9 7518 0529
+358 50 5680 716
sami.venho@widni.fi

Tuotteet: Valot, Hiekoituslaitteet, Lumiketjut

Andres Salm
Varastotyöntekijä

andres.salm@widni.fi

Sari Tapio
Varastotyöntekijä

sari.tapio@widni.fi

Hallinto

Sirkka Ketokorpi
Talouspäällikkö
+358 9 7518 0517
sirkka.ketokorpi@widni.fi

Pirjo Laaksonen
Assistentti, reskontra, talous
+358 9 7518 0512
pirjo.laaksonen@widni.fi

Jari Mesimäki
Toimitusjohtaja
+358 9 7518 0510
jari.mesimaki@widni.fi